Szukaj na stronie


Kontakt

Szybka Pożyczka
ul.Chłopickiego 17/19
Warszawa
03-153

668-681-912

E-mail: marzanna.golebiewska@proficredit.pl

Usługi

W Szybka-pozyczka8 pracuje zespół wyszkolonych ekspertów z dziedzin takich jak: zarządzanie dostępem do informacji, ewidencji procesów i innych działań związanych z systemami informatycznymi. W ramach opracowania projektu zabezpieczenia systemu informatycznego rozwiązujemy również problemy szyfrowania danych i ich bezpiecznego składowania. Częścią proponowanych rozwiązań jest również własna realizacja projektu, łącznie z dostawą nieodzownych elementów hardware i software.


Usługi podstawowe

Usługi oferowane przez naszą firmę to przede wszystkim opracowanie i przekazanie rozwiązań zgodnych z zamówieniami (etap budowania), wsparcie działania systemu IT, działalność doradcza (infrastruktura, bezpieczeństwo i zarządzanie projektem) oraz integracja systemowa. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami!

Usługi dodatkowe

Nasza firma od wielu już lat oferuje swoje usługi w zakresie wdrażania technologii informatycznych, analizy bezpieczeństwa, zabezpieczania systemów informatycznych i danych oraz opracowuje analizy procesów. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w przygotowywaniu planów infrastruktury i ich realizacji, włącznie z dostawą odpowiedniego hardware, które zawsze pochodzi od renomowanych partnerów.